Kiracı

Avcılar Karanlıktakiler Korku Evi - Evden Kaçış Oyunu

KARANLIKTAKİLER KİRACI

1982 yılı 14 Kasım da SÖNMEZ ailesi Anne Gönül Baba Kemal 6 Aylık Kadir ve 9 Yaşında ki Ezgi ile İstanbul Avcılar da bulunan Doğan malikenesine taşınmıştır. Aile taşındıkları evde yaşamlarına devam ederken. Anne Gönül hanım geceleri çeşitli rüyalar görmeye başlamıştır. Gönül hanım gördüğü rüyaları ilk başta dikkate almamıştır. Gün geçtikçe gördüğü rüyalar artıp evin odalarında paranolmal olayları görmüştür. Gönül hanım belli bir süre sonra gördüğü rüyaları gündelik hayatında yaşamaya başlamış ve evin içinde paranolmal olaylar yaşamaya başlamıştır. Son çare olarak eşi Kemal beye anlatmıştır. Kemal bey bunun bir rüya olduğunu ve rüyanın etkisi altında kaldığını kafasına takmaması gerektiğini söyler. Gönül hanım geceleri uyuyamamaya başlamıştır. Kemal bey işi gereği iş gezisine çıkmak için hazırlanmaya başlamıştır. Kemal bey işi gereği gittiği iş gezisindeyken Gönül hanımın rüyaları ileri boyuta geçip fazlasıyla yaşamaya başlamıştır. Gönül hanım uyurken duvarlardan gelen sesleri duyarak kalkar ve ses hala devam etmektedir. Gelen sesleri takip eden gönül hanım evde bulunan gizli bir geçit olduğunu ve bu geçidin mahzene çıktığını görür. Sesin üzerine korkarak giden gönül hanım birden karanlıkta kalır ve etrafında tuhaf sesler duymaya başlar fakat çoktan karanlıktakiler etrafını sarmıştır. Karanlıktakiler Gönül hanımın 6 Aylık bebeği Kadir’i onlara bağışlamasını ister. Gönül hanım içeriye koşarak tekrar mahzene döndüğünde baygınlık geçirmiştir. Ayılan Gönül hanım odanın ortasında üzerinde ve yerde kan görmektedir. Koşarak çocuk odasına dönen Gönül hanım bebeğini görememiştir. O pisikoloji ile kendisini asarak öldürür. Ezgi evde oyun oynarken annesi kapıyı kitlediği için bir diğer odadan gizli geçidi görerek gider ve mahzende kalır. Kemal bey döndüğü iş gezisinde evde kitli olan kapıyı zorlayarak açınca eşinin kendisini astığını ve kızının ağlayarak çığlık atmasını duyarak koşar geçidi görüp şaşırır fakat kızına ulaşamaz. O an dan itibaren Kemal beyden de Ezgiden de haber alınamamıştır. Polis teşkilatı olaya bir açıklık getiremediği için dosyayı kapatmış ve devlet tekrardan evi kiraya vermeye karar verir. Bu evin yeni kiracısı olmaya hazır mısın ?  

Bilgi ve Rezervasyon için :

 0531 377 19 84

0212 590 54 55

FİYATLANDIRMA ve KURALLAR

2 Kişilik Ekip Fiyatı : 100 TL

3 Kişilik Ekip Fiyatı : 135 TL

4 Kişilik Ekip Fiyatı : 160 TL

5 Kişilik Ekip Fiyatı : 175 TL

6 Kişilik Ekip Fiyatı : 210 TL

7 Kişilik Ekip Fiyatı : 245 TL

8 Kişilik Ekip Fiyatı : 280 TL

 
 • Oyunumuz 15 yaş ve üzerindeki oyuncularımıza hitab etmektedir.
 •  Oyun karanlık fobisi, kapalı alan korkusu, panik atak vb psikolojik rahatsızlıkları, kalp-tansiyon rahatsızlıkları olan kişiler için uygun değildir.
 •  Oyun alanları kamera ve mikrofonlarla gözetim altındadır. Acil durumlar ve isteğiniz takdirde sizinle iletişime geçebilir ve oyunu sonlandırabiliriz.
 • Oyunda erken çıkma ve oyunu bırakma gibi durumlarda ücret iadesi yoktur.
 •  Oyun alanına üzerinizde özel eşyalar ile girmemelisiniz.
 •  Oyuna kesici ve delici alet getirmek kesinlikle yasaktır.
 •  Oyuna alkollü girmek ve uyuşturucu kullanmak yasaktır.
 •  Oyunda kırma, dökme ve kopartma yoluyla elde edebileceğiniz hiç birşey yoktur.
 •  Oyun esnasında içeriye verilen ciddi zararlar tarafınızdan tazmin edilecektir.
 •  Oyunda telefon, kamera ve sizlere sunulan aydınlatma dışarısında ışık kullanmak kesinlikle yasaktır.
 •  Oyun esnasında (şahsi) küfür,vurma ve darp durumlarında oyun uyarılmaksızın sonlandırılacaktır.
 •  Oyun alanında kullanabileceğiniz lavabo yoktur.
 •  Oyuna rezervasyon saatiniz den 5 dakika önce gelmeniz gerekmektedir.